iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Mustafa Kemal Mahallesi 2140. Cadde No:2/1 Söğütözü/ANKARA
tr

Hakkımızda
Anasayfa » Hakkımızda

Yapı Sektörü içerisinde bulunan KE-VA ZEMİN geçmişten gelen köklü bilgi birikimi ve tecrübesini bugünün modern teknolojilerini ve yönetim anlayışını ile birleştirilmiştir.
KE-VA YAPI  İNŞAAT, en uygun fiyata en iyi çözümleri sunmak zamanında iş teslimi ve müşteri memnuniyeti kavramlarını temel ilke edinmiştir. Ayrıca devamlı olarak teknolojiyi yakından takip ederek ve bilgilerini sürekli güncelleştirerek müşterilerine en uygun ve yeni çözümler sunabilmeye özen göstermektedir.

Amacımız:
Ülkemizde endüstriyel beton ve baskı beton uygulamalarında proje, danışmanlık, malzeme tedariki ve uygulama konularında kaliteli hizmet vererek, müşterilerimizin uzun süreli memnuniyetini karşılamak ve işinde her zaman tercih edilmektir.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: