iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Mustafa Kemal Mahallesi 2140. Cadde No:2/1 Söğütözü/ANKARA
tr

BETON FİBER Polipropilen Lifler

BETON FİBER Polipropilen Lifler

Betonfiber mikro sentetik lifler erken aşamadaki beton çatlaklarını önlemek üzere özel olarak formüle edilmiştir. Plastik betonda (genelde çatlakların oluştuğu aşama) rötre ve büzülme çatlaklarını %80-100 oranında engeller. Plastik yerleşme aşamasında betona homojen dağılan elyaflar yerçekiminin aşağı çekişine dayanan 3 boyutlu bir destek ağı sunar, agregayı askıda tutar ve eşit bir dağılım sağlar. Bu ağ betona plastik büzülme aşamasında gerilme dayanımı sağlar.

Aynı zamanda fiber donatıların, şekilleri sayesinde birim hacimde bulunma oranı yükselir, buna bağlı olarak, betonun tokluğu ve enerji eğilimi artar.Bütün bunlara ek olarak, makro sentetik fiber donatılar, çelik donatı kullanıldığında meydana gelen korozyon riskine mahal vermeden çatlak kontrolünü sağlamada etkili ürünlerdir. Püskürtme beton uygulamalarında kullanıldığında, tokluğu ve adhezyonu artırarak betonun yüzeye sıkıca tutunmasını sağlar, geri tepkiyi ve düşmeyi engeller, kalın tabakaların sorunsuz bitirilmesini sağlar.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: